Menu główne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Menu główne

Z okazji zbliżaj±cych się ¦wi±t Wielkanocnych,

składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, rado¶ci, smacznego jajka, mokrego dyngusa i mnóstwo wiosennego optymizmu
Zarz±d i Pracownicy Biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gromnik
WielkanocPoprawiony ( piÄ…tek, 22 kwietnia 2011 10:35 )

 

STRZELIN NA ROWERY

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w akcji "STRZELIN NA ROWERY", która odbędzie się 30 kwietnia 2011 r. w Strzelinie.

Nowy_obraz

 

Informujemy, że w dniach 14-15 kwietnia br. Biuro Stowarzyszenia LGD Gromnik będzie nieczynne z powodu wyjazdu na szkolenie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu informacyjno - szkoleniowym dotycz±cym działań "Odnowa i rozwój wsi" oraz "Małe Projekty", które odbędzie się w dniu 18.04.br, prosimy o zgłaszanie swojej obecno¶ci drog± e-mail lub w razie niemożno¶ci zgłoszenia, przybycie bezpo¶rednio na szkolenie.

 

Spotkanie informacyjno - szkoleniowe

Stowarzyszenie LGD Gromnik serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjno - warsztatowe w ramach działań "Odnowa i rozwój wsi" oraz "Małe Projekty", które odbędzie się dnia 18 kwietnia 2011 roku o godz. 12.00 w sali nr 23 UMiG Strzelin.

więcej

 

Informujemy, że zmianie uległy dokumenty aplikacyjne dla działania Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw obowi±zuj±ce dla wniosków o przyznanie pomocy składanych od 6 kwietnia 2011r. oraz składanych w ramach naborów, które obejmowały dzień 6 kwietnia 2011 r.

W zwi±zku z ogłoszonym przez Stowarzyszenie LGD Gromnik naborem wniosków w ramach ww działania, rozpoczynaj±cym się w dniu 20 kwietnia br.,prosimy o pobieranie aktualnych formularzy wniosków wraz z zał±cznikami. Formularze znajduj± się w zakładce <Dokumenty>

 

 

Spotkanie informacyjno - szkoleniowe

Stowarzyszenie LGD Gromnik serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjno - warsztatowe w ramach działań "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowanie w kierunku działalno¶ci nierolniczej", które odbędzie się dnia 11 kwietnia 2011 roku o godz. 10.00 w sali nr 23 UMiG Strzelin.

więcej

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gromnik informuje o możliwo¶ci składania wniosków w ramach działania "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju". Wszystkie niezbędne dokumenty do pobrania znajduj± się w zakładce "Dokumenty"

więcej


 

Zapraszamy na Dzień Aktywizacji 50+ oraz Targi Pracy i Edukacji, które odbęd± się  30 marca 2011 r. w Strzelinie.

więcej

Poprawiony ( wtorek, 29 marca 2011 10:44 )

 
WiÄ™cej artykuĹ‚Ăłw…

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 28

Reklama
Reklama
Reklama
Joomla extensions by Siteground Hosting